16 кръг

23 февруари, събота, 14 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна  – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Калиакра“ – Каварна  – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Хитрино“ – Хитрино  – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

24 февруари, неделя, 14 ч.

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Устрем – Д“ – Дончево  – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Суворово 1“ – Суворово  – ФК „Ботев“ – Нови пазар

Почиващ отбор: ФК „Локомотив“ – Русе

17 кръг

2 март, събота, 15 ч.

ФК „Тополи 2010“ – Тополи  – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.  –  ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Локомотив“ – Русе

3 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.  – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат  – ФК „Волов“ – Шумен

Почиващ отбор: ФК „Хитрино“ – Хитрино

18 кръг

9 март, събота, 15 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна  – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Калиакра“ – Каварна  – ФК „Хитрино“ – Хитрино

10 март, неделя, 15 ч.

ФК „Локомотив“ – Русе  – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Устрем – Д“ – Дончево  – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Суворово 1“ – Суворово  – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

Почиващ отбор: ФК „Светкавица“ – Търговище

19 кръг

16 март, събота, 15 ч.

ФК „Хитрино“ – Хитрино  – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Тополи 2010“ – Тополи  – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.  – ФК „Локомотив“ – Русе

17 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.  – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат  – ФК „Светкавица“ – Търговище

Почиващ отбор: ФК „Калиакра“ – Каварна

20 кръг

23 март, събота 15 ч.

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Спартак 1918“ – Варна  – ФК „Хитрино“ – Хитрино

24 март, неделя, 15 ч.

ФК „Локомотив“ – Русе  – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Устрем – Д“ – Дончево  – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Суворово 1“ – Суворово  – ФК „Калиакра“ – Каварна

Почиващ отбор: ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

21 кръг

30 март, събота, 15 ч.

ФК „Калиакра“ – Каварна  – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Хитрино“ – Хитрино  – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Тополи 2010“ – Тополи  – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.  – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

31 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.  – ФК „Локомотив“ – Русе

Почиващ отбор: ФК „Суворово 1“ – Суворово

22 кръг

6 април, събота, 16 ч.

ФК „Светкавица“ – Търговище  – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Спартак 1918“ – Варна  – ФК „Суворово 1“ – Суворово

7 април, неделя, 16 ч.

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат  – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Локомотив“ – Русе  – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ФК „Устрем – Д“ – Дончево  – ФК „Калиакра“ – Каварна

Почиващ отбор: ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

23 кръг

13 април, събота, 16 ч.

ФК „Калиакра“ – Каварна  – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Хитрино“ – Хитрино  – ФК „Локомотив“ – Русе

ФК „Тополи 2010“ – Тополи  – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

14 април, неделя, 16 ч.

ФК „Суворово 1“ – Суворово  – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.  – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

Почиващ отбор: ФК „Спартак 1918“ – Варна

24 кръг

17 април, сряда, 16 ч.

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.  – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат  – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ФК „Локомотив“ – Русе  – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Устрем – Д“ – Дончево  – ФК „Спартак 1918“ – Варна

Почиващ отбор: ФК „Ботев“ – Нови пазар

25 кръг

21 април, неделя, 16 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна  –  ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Локомотив“ – Русе

ФК „Калиакра“ – Каварна  – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Хитрино“ – Хитрино  –   ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Тополи 2010“ – Тополи  – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.  – ФК „Ботев“ – Нови пазар

Почиващ отбор: ФК „Устрем – Д“ – Дончево

26 кръг

26 април, петък, 16 ч.

ФК „Ботев“ – Нови пазар –  ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.  – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат  – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Локомотив“ – Русе  – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Волов“ – Шумен  – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

Почиващ отбор: ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

 

Следващите кръгове ще бъдат публикувани след класирането до този момент – по система Бергер.

Коментари

коментар

Отзиви

Моля, напишете вашия коментар
Вашето име