Лидерът на БСП в Шумен Веселин Пенчев вече ще ръководи и областната организация на левицата. Тази вечер той беше избран за областен председател на БСП, а кандидатурата му е одобрена с пълно мнозинство от областния партиен съвет. За поста не е имало други предложения, съобщиха от левицата.
Заместници на Веселин Пенчев в областната организация са Николай Николов от Каспичан, Александър Горчев от Велики Преслав и Иван Ганчев от Нови пазар.
На заседанието е избран и областен предизборен щаб. В него влизат председателите на общинските организации на БСП, народният представител Иван Иванов, Лили Петрова – член на НС на БСП, Красимира Бунова – председател на общинския съвет в Нови пазар и кметът на Нови пазар Георги Георгиев.
Преди избора на председател на БСП, новопазарският кмет Георгиев се дистанцира от Корнелия Нинова и официално декларира пред медии подкрепа за кандидатурата на Кирил Добрев за лидер на партията. От БСП уточняват, че той е член на предизборния щаб в качеството си на кмет от левицата.






Най-после! Аман от стара номенклатура. А новопазарския ще ви разкаже играта…. Той и жена му вече карат джипове само за година местно САМОуправление. Градът е в потрес от лакомията му.
Кирил Добрев е в далавера с ГЕРб и праща Гошо за проекти при бойковите чиновници. Изпълнителите са 44-те фирми на Киро. Само от укрепването на реката яко се нагушиха. И за ремонта на профсъюзния дом. Няма бариера кметчето, прави бързо пачките и ни му пука. Трябва да си върне парите дето даде на ромите за изборите. Пенсионерите от БСП да духат супата…
Ослади му се и кара като булдозер през еврофондовете
А щеше да става депутат на БСП. Корнелия опомни се партията загива с такива кариеристи. В Нови пазар БСП е само бизнес и лични интереси. Надминахте панайотките…. Вече и бабите не могат да се вържат на Гошо Освен ако не си плаща за следващите избори пак на ромите В общинския съвет само послушковци страх за въпроси и дебати
Нещо да кажете за новата къща на Иван Ганчев председател на местния парламент Младата звезда на БСП Нови пазар с амбиции за партийна кариера
Какви заместници ще имаш Пенчев помисли
Скритата лимонка на БСП в Нови пазар Ще изпързаля всичките си авери
Като сте започнали ревизията пребройте апартаментите на Николай от МИГ, сега го оглави и напусна общинския съвет Те са в Добрич, Варна, Шумен. Активиста на ДКМС дойде от Ломско и вече 30 години е на хранилката на общината. По 45 000 лева получава годишно семейната му счетоводна фирма. Обслужва училища и детски градини. Отделно приходи от джипита, и т. н. А беше секретар и заместник кмет на общината пет мандата, председател на местния парламент.
В Нови пазар е мизерия няма работа. Далаверата е в общината Само цигани на помощи и пенсионери останаха. Къде са новите работни места Гошо. Водиш чужди фирми за обектите в града