Мая Манолова и областният координатор Йордан Йорданов.

Председателят на „Изправи се.БГ“ Мая Манолова ще открие в петък офис на организацията в Нови пазар, съобщиха от пресофиса на гражданската платформа.

В 11:15 ч. Манолова ще отиде на недовършения пътен възел Буховци на автомагистрала „Хемус“.

В 12:10 ч. тя ще бъде на язовирната стена на язовир Дибич във връзка с ремонта на стената от държавното дружество „Монтажи“, които през 2018 г. получиха 500 млн. лв. за ремонт на над 400 аварийни язовира.

В 12:45 ч. Манолова ще бъде в шуменския квартал Дивдядово във връзка с помпено-компресорна станция за отпадни води и изтичането на мръсна вода в р. Камчия.

Брифинг за медиите председателят на „Изправи се.БГ“ ще даде в БТА-Шумен в 13:30 ч.

В 15:00 ч. Манолова ще открие офис на гражданската платформа в Нови пазар, а половин час по-късно ще се срещне със земеделски производители.