Председателят на Гражданската платформа „Изправи се.БГ“ Мая Манолова пристига в Шумен утре. Тя ще се срещне с граждани, които са й изпратили сигнал за проблема с водата в града.

Манолова ще посети язовир „Тича“ в 10.30 часа. Два часа по-късно тя ще разговаря с жители на Дивдядово във връзка с намерението за изграждане на завод за преработка на отпадъци.

От 13,00 часа започва срещата й с жители на Салманово по сигнали за липса на питейна вода и вода за напояване на земеделските площи.

В 15,30 часа председателят на Гражданската платформа ще разговаря с шуменци.