Като съзидателна за Търговище определи отиващата си година кметът д-р Дарин Димитров. В обръщението си към гражданите той оцени като постижения в обновяването на града и общината стартирането на значими, знакови проекти и обекти за над 20 милиона лева и затвърждаването на открития и ефективен диалог с гражданите.
„И слушахме, и чувахме, и действахме. Благодаря на всички вас, които подкрепихте съзидателните ни инициативи. Дадохте ни стимул, импулс, идеи. Питахте, критикувахте, поощрявахте. Благодаря на всички, за които Търговище значи скъп дом, който градим и днес.
Бъдете здрави. Все така отговорни и всеотдайни към общите ни каузи. Сбъдвайте своите лични планове и надежди в нашия град! Нека във всеки дом грее светлината на чистите надежди, да има топла обич, разбиране и споделен уют на доверие в пътя ни през новата 2018 г.“, се казва в обръщението на д-р Димитров към жителите на общината.





