Димитър Евтимов. Снимка Фейсбук

На стадион „Краун Граунд“ в Акрингтън се изигра мачът от 12-ия кръг на Първа английска лига (третото ниво на английския футбол)  между „Акрингтън Стенли“ и „Ипсуич“. В тима на домакините за втори сезон играе шуменецът Димитър Евтимов, който вече е титуляр на вратарския пост и като такъв излезе за поредния си мач срещу водача на лигата „Ипсуич“. Преди срещата на другия полюс в класирането бе „Акрингтън Стенли“ – в зоната на изпадащите отбори. Противно на всички предварителни прогнози домакините от Акрингтън се представиха отлично в тази среща и с голове на Бишоп в 17-ата и в 41-ата минута успя да победят с 2:0 именития си съперник. Със сигурните си намеси в рамките на вратата се отличи Димитър Евтимов, който за първи път успя в домакински мач да опази мрежата си суха. С победата си „Акрингтън Стенли“ се изкачи на 17-то място от общо играещите в Първа лига 24 отбора.