Община Никола Козлево
Община Никола Козлево е поредната община в Шуменска област, която дарява средства на областната болница за подпомагане на дейностите на лечебното заведение срещу инфекцията COVID-19.
На проведено вчера заседание на общински съвет е прието предложението на кмета  Ешреф Реджеб да се дарят 10 000 лв. на МБАЛ – Шумен, съобщиха от администрацията в Никола Козлево.
Средствата ще бъдат преведени директно по сметката на болницата. Всички общини, които отпускат пари за МБАЛ – Шумен, превеждат сумите направо по сметката на лечебното заведение, а не чрез обявената дарителска кампания.