Сн Радиан.бг

Общинският съветник Георги Георгиев напуска групата на БСП и става независим. Решението му беше обявено на сесия на 25 юни, но вече е отразено на сайта на законодателния орган.

С неговото напускане независимите съветници в Шумен стават четирима – Васил Тодоров и Петър Петров, Юлия Неделчева, която излезе от групата на „Възраждане“ и Георги Георгиев.

БСП пък остава с осем представители в общинския съвет и групата на социалистите става втора по големина в местния парламент,  след групата на ГЕРБ /9 съветници/.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук